O spoločnosti BIA Slovakia

Skupina BIA so sídlom v Solingene, Nemecko, je jedným z popredných dodávateľov chrómovaných plastových komponentov pre automobilový priemysel. K zákazníkom spoločnosti BIA patria takmer všetci európski, ako aj viacerí japonskí výrobcovia automobilov.

Od roku 2014 má skupina BIA výrobný závod aj na Slovensku. Na západe Slovenska, v Čabe neďaleko Nitry, je závod prevádzkovaný. Slovenská BIA zásobuje svojimi produktmi predovšetkým východoeurópske výrobné prevádzky svojich zákazníkov.

V hospodárskom roku 2019 zamestnávala BIA Slovakia približne 250 zamestnancov a zaradila sa tak medzi najväčších a najziskovejších súkromných zamestnávateľov a najrýchlejšie rastúce podniky v spádovej oblasti Nitry.

Bild 1
Bild 2
Bild 3

Technológia

Spoločnosť BIA pokrýva celý hodnotový výrobný reťazec svojich komponentov, od vypracovania konštrukčných údajov až po dodanie tovaru zákazníkovi. Nitriansky závod je zameraný na tri hlavné procesy: vstrekovanie plastov, galvanizáciu a výstupnú kontrolu. Prehľad o celom výrobnom spektre skupiny BIA nájdete tu

Vstrekovanie plastov


Bild 1

Na najmodernejších vstrekovacích strojoch zhotovujeme plastové surové diely zodpovedajúce špecifikáciám našich zákazníkov. Dokážeme vyhovieť takmer všetkým požiadavkám zákazníkov, počnúc výrobou jednoduchých jednozložkových komponentov až po komplexné viaczložkové riešenia s použitím rozličných plastov.

Galvanizácia


Bild 2

Chrómovanie plastových surových dielov prebieha na dvoch plne automatických galvanizačných linkách, pri dodržaní najmodernejších postupov a environmentálnych požiadaviek. Závod v Nitre začal ako prvý v rámci skupiny BIA so sériovým pokovovaním trojmocným chrómom. Okrem toho sa výlučne tu vykonáva pokovovanie komponentov z polyamidu.

Výstupná kontrola


Bild 3

Záverečnú 100 %-nú vizuálnu kontrolu zabezpečuje špeciálne vyškolený personál spoločnosti BIA a   v odvetví je považovaná za príkladnú. Výstupná kontrola v závode Nitra prebieha zodpovedajúc vysokým štandardom skupiny BIA a požiadavkám automobilového priemyslu.

Management
Sasa Grbesa
Saša Grbesa

Plant Management

ssgrbsb-grpcm

BIA Group Slowakei Kurejova
Ivana Psotová

HR Management

vnpstvb-grpcm

BIA Group Slowakei Hainka
Marcel Hainka

Head of Plating

mrclhnkb-grpcm

BIA Group Slowakei Skolnikovic
Stanislav Školníkovič

Sales & Project Management

stnslvsklnkvcb-grpcm

Práca v BIA

Voľné pracovné miesta


Nižšie nájdete prehľad aktuálne ponúkaných voľných pracovných miest v spoločnosti BIA Slovakia. Ak máte otázky týkajúce sa zasielania žiadostí alebo konkrétnej pracovnej pozície, obráťte sa prosím priamo na kontaktnú osobu uvedenú v príslušnej ponuke.

Voľné miesta
dátum

Momentálne nemáme žiadne voľné pracovné pozície. Prosím, vyskušajte to neskôr.

Kontakt


BIA Plastic and Plating
Technology Slovakia s.r.o.
Čab 283
SK-951 24 Čab

Súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov

V prípade, že nám zasielate životopis, je potrebné priložiť nasledovný text: 

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady  (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise firmou BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o., so sídlom v Čab 283, Čab 951 24 za účelom sprostredkovania zamestnania.

Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný dobrovoľne  a podľa zákona je ho možné kedykoľvek odvolať.

Benefity


BIA Slovakia ponúka svojim zamestnankyniam a zamestnancom celý rad nadštandardných a atraktívnych výhod a benefitov. Prehľad benefitov poskytovaných všetkým zamestnancom nájdete nižšie.

Catering

Stravovanie

Quali

Vzdelávanie

Shopping

Zľavy na nakupovanie

Bonus

Bonusy

Health

Podpora zdravia

Events

Firemné akcie

Sport

Športové podujatia

Mobility

Podpora dochádzania

Cultural

Kultúrne podujatia

Oznámenie o ochrane údajov

Na našom webe používame cookies a podobné technológie, aby bola naša ponuka užívateľsky príjemnejšia. Niektoré sú nevyhnutné pre prevádzku webovej stránky, iné je možné aktivovať. Súbory cookie, ktoré nie sú aktivované, môžu obmedziť funkčnosť služieb. V závislosti
od funkcie sú údaje poskytované tretím stranám a tieto sú spracovávané. Tento súhlas je dobrovoľný a nie je potrebný na používanie našej webovej stránky. Nastavenia je možné vykonať nezávisle.Ďalšie informácie nájdete v informáciách o ochrane údajov.